O nás

Sme Slovenská kovovýroba ktorá

sa neustále posúva v pred.

Všetko pod jednou strechou

Naša vášeň spočíva v tvorbe dokonalých produktov, a preto celý proces výroby zastrešujeme priamo v našej dielni - od prvotného návrhu až po finálnu povrchovú úpravu. Toto nám umožňuje zabezpečiť, že každý výrobok, ktorý opustí naše ruky a dorazí k vám, je bezchybný a splňuje najvyššie štandardy kvality. Váš spokojný pocit z dokonalého produktu je pre nás tou najlepšou odmenou.

Vlastný vývoj produktov

V srdci našej firmy stojí tím vysoko kvalifikovaných inžinierov, ktorí sú zanietení svojou prácou a sú neustále v pohotovosti priniesť nové inovácie do nášho produktového portfólia. Každý člen nášho tímu prispieva svojimi jedinečnými schopnosťami a bohatými skúsenosťami, ktoré získal počas mnohých rokov práce v oblasti kovovýroby. Hoci sú stolové nohy jedným z našich hlavných výrobných zameraní, naše skúsenosti v oblasti kovového spracovania siahajú ďaleko za tento segment. Od drobných doplnkov až po veľké konštrukcie.

Vyrábame ručne a kvalitne

V srdci našej filozofie leží presvedčenie, že skutočná kvalita sa nedá dosiahnuť strojmi samotnými. Preto sa každý náš produkt rodí z kombinácie moderných technológií a tradičného remeselného umenia. Každá stolová noha, regál či iný výrobok prechádza rukami našich skúsených remeselníkov, ktorí dbajú na dokonalosť každého detailu.Táto ručná práca nie je len o technike, je to aj o láske k remeslu a hrdosti na vytvorenie niečoho trváceho a hodnotného.

Naše poslanie a história

Naša cesta v kovovýrobe začala pred 3 rokmi v malej dielni na Slovensku. Od prvých nápadov, cez nespočetné hodiny strávené pri navrhovaní produktov a zlepšovaní procesov až po dnešný deň, kedy sa môžeme pochváliť moderným výrobným zariadením a skvelým tímom. Každý krok na tejto ceste nás naučil hodnote precíznej práce, inovácií a vášne k remeslu. Našim poslaním je nielen vyrábať výrobky najvyššej kvality, ale aj podporovať slovenský remeselný priemysel a inovácie v oblasti kovovýroby. V našej práci vidíme viac ako len železo a náradie - vidíme umenie a oddanosť každého jednotlivca, ktorý prispieva k tvorbe nášho produktu.

Prečo práve my?

Vyrábame na Slovensku

Všetky naše produkty sú zhotovené priamo na Slovensku.

Kompletné poradenstvo

Ovládame svoj remeslo. Máte otázky? Spoločne nájdeme riešenie na každý problém.

Vysoká kvalita

Každý produkt prejde kontrolou kvality. Obdržíte od nás len overený produkt.